Aktywne Wpisy

lubie-sernik +73
Właśnie w 7 eleven kupiłem mango które okazało się smażoną dynią.
Za każdym razem jak idę do sklepu to przypadkowo kupuje coś dziwnego. Ostatnio kupiłem jakieś śmierdzące kalmary w przyprawach w formie chipsów. Oczywiście były bardzo ostre.
Jeśli chodzi o jedzenie to na razie porzuciłem kuchnie tajską. Zamawiam ostatnio włoskie makarony (całkiem dobre), kuchnie indyjską i na kolację głównie jem sushi. Płacę oczywiście dużo więcej niż za lokalne jedzenie ale kto sernikowi zabroni.
Za każdym razem jak idę do sklepu to przypadkowo kupuje coś dziwnego. Ostatnio kupiłem jakieś śmierdzące kalmary w przyprawach w formie chipsów. Oczywiście były bardzo ostre.
Jeśli chodzi o jedzenie to na razie porzuciłem kuchnie tajską. Zamawiam ostatnio włoskie makarony (całkiem dobre), kuchnie indyjską i na kolację głównie jem sushi. Płacę oczywiście dużo więcej niż za lokalne jedzenie ale kto sernikowi zabroni.
źródło: 1000059937
Pobierz
kondor_20_zglos_sie +158




Jedyny brak to brak rekuperacji
Czy w 2026 brak rekuperacji powinien skreslac nieruchomosc czy do przelkniecia?
#nieruchomosci #domy #dom #budujzwykopem #pytnie
Materiał budowlany: beton komórkowy
Technologia wykonania: murowana
Elewacja: tynk
indywidualne sterowniki temperatury w każdym pomieszczeniu
klimatyzacja w całym budynku
piec gazowy dwufunkcyjny Vaillant z zasobnikiem
@jimmyF: W życiu xD Niezła obsesja
Z pewnością nie daj się porobić na "płacenie" w domu używanym, już istneijącym, wg czyiś wymysłów za np rekuperacje. Wiesz jak leci cena opcji w samochodach używanych? W tym przypadku traktuj to dokładnie
@jimmyF: 95% domów w polsce nie ma rekuperacji tylko wentylacje grawitacyjną (dane wymyśliłem ale podaje tak na oko). Wielu ludzi nadal robi w nowych domach wentylację grawitacyjną (chyba tylko 30% nowych domów ma reku). Znalezienie domu z rynku wtórnego na sprzedaż który będzie miał reku to jak chyba wygranie w totka bo reku jest tylko w nowych domach. 15
@Saeglopur: Ciężko - to jest jedna z tych rzeczy, które należy zaplanować od początku, bo wchodzi problem z mieszczeniem dużych, grubych rur. Chyba, że zrobisz na nieocieplonych, albo nawet cienkich i nieocieplonych, ale to jest IMHO błąd w sztuce. Jak dasz cienkie rury. to będzie najprościej mówiąc p------o (hałasowało) - fizyka, musisz przepchnąć szybciej powietrze by dostarczyć tyle samo m3 co przy rurze grubej - i jest to
Robią wałki cały czas, takie kwiatki widuje że to się w głowie nie mieści, nic tylko czekać aż się za to masowo wezmą. Ale to EP=68, Ci wyszło przy