Wpis z mikrobloga

#mecz obawiam się, że Raków zdobędzie vicemistrzostwo, mimo że 3/4 sezonu grał g---o bez żadnego pomysłu ofensywnego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach