Wpis z mikrobloga

@mleko3-2procent: To jest odrobinę zbyt piękne. To urodzony kłamca. Ale mam nadzieję że się mylę. Dobrym sprawdzianem będzie dotrzymanie przez niego zawieszenia broni w ciągu tych kilku dni. Jak kacapy zerwą wcześniej, to w ogóle niczego nie oczekuję.
  • Odpowiedz
osobiście spodziewałem się ze jeszcze trochę to potrwa. Tak do końca roku.

Troche szkoda


@mleko3-2procent: Ogólnie my to tak odbieramy po jakimś czasie bo czasami zapominamy, że chłopaki z Ukrainy giną codziennie i to nie jest zabawa.
  • Odpowiedz
@mleko3-2procent: Ukraina nie powinna niczego podpisywać tylko walić w Rosję wszystkim co moją. Zaś Polska i Litwa mogłaby zamknąć wszystkie przejścia graniczne z obwodem Kalingradzkim. Niech sobie dostarczają zaopatrzenie drogą lotniczą i statkami.
  • Odpowiedz