Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Basiura89: No właśnie. Kiedyś to było... Dzieci bawiły się na dworze, a teraz to tylko przed ekranami siedzą. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz