Wpis z mikrobloga

@Krupier: plaże mamy primasort, jedne z fajniejszychch w Europie, na świecie (wiadomo, że nie najlepsze ale bardzo dobre) za to Bałtyk taki trochę zimny i smutny
  • Odpowiedz