Wpis z mikrobloga

@Kulfonix: ja się ograniczam i w sumie jestem dumny że nie kupiłem żadnych czipsów i słodyczy choć kusiło oj kusiło jak złomiarza kilka metrów kabla miedzianego pozostawionego w lesie
  • Odpowiedz