Wpis z mikrobloga

Chyba Huop długo nie porobi w kołchozie. Co chwila dostaje ostrzeżenia, że c-----o robi. Nie moja wina, że jako dwulatek miałem połamane obydwa ręce i potem źle się zrosły i musiał być łamane pod narkozą. Ech.
#pracbaza #przegryw #zalesie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba Huop długo nie porobi w kołchozie. Co chwila dostaje ostrzeżenia, że c-----o robi. Nie moja wina, że jako dwulatek miałem połamane obydwa ręce i potem źle się zrosły i musiał być łamane pod narkozą. Ech.


@kamiloslav: ale w czym ci dokładnie te źle zrośnięte (jak mniemam skoro się na nie żalisz) ręce przeszkadzają? Jaką czynnosć wykonujesz źle?
  • Odpowiedz
@kamiloslav

Pogadaj z Bossem kolchozu. Niech ci wystawi zaswiadczenie. Idz na komisje i cyk na rentke. Fuchami dostukasz ekstra kase i po klopocie.

Tylko musi byc konkretne to zaswiadczenie.

Znam ten temat
  • Odpowiedz
przecież łamane juz był typie


@kamiloslav: czyli typie z rękami jest wszystko w porządku.
TO POCO OTYM WSPOMINASZ?
SKORO NIEMA TO PŁYWU NA TWOJĄ PRACĘ?
Czego nie potrafisz zrobić? Co im nie pasuje?
  • Odpowiedz