Wpis z mikrobloga

Nie chciałeś iść na ochotnika na front i umrzeć za dwa miliony? To teraz dostaniesz przymusowe wezwanie, na front i tak pójdziesz i umrzesz za sto tysięcy...
  • Odpowiedz
@mleko3-2procent: By łatwiej było złapać kontekst warto przeliczać tę śmieciową walutę na złotówki
- oferowano niecałe 100 000zł
- zmniejszono do ok 72 000zł
- obecnie oferjują 4 900zł

W Polsce zasiłek pogrzebowy to około 7k zdaje się
  • Odpowiedz
@maniac777 Ale w polsce tyle placi sie za najskromniejszy pogrzeb, bo na tyle to starczalo.
A tyle co zostanie z ruska mozna pochowac w paczce po fajkach, a 5k jest ^_^
  • Odpowiedz
@NexciaK: akurat u ruskich się zostawia delikwenta żeby go zeżarły psy i świnie, bo wtedy dowódca dalej pobiera uposażenie, a potem zgłasza zaginięcie. Rodzina nie widzi nawet tej polskiej minimalnej.
  • Odpowiedz