Aktywne Wpisy

W czym trzymacie poduszke bezpieczeństwa? Zaraz kończy mi się lokata w Toyocie na 4.25% (~100k) i zastanawiam sie nad tym jakie mam opcje. Skłaniam się ku połączeniu 40% lokata, 40% obligacje COI lub TOS i 20% przerzucić w jakiegoś szerokiego ETFa.
#gielda
#gielda

ithilcrackk +215
ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzeczy a dopadło i mnie
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzeczy a dopadło i mnie
źródło: 1000004674
Pobierz




#kulfonix #przegryw #stanislawlem #solaris #czytajzwykopem
źródło: IMG_3050
Pobierz@Kulfonix: a co wcześniej czytałeś?
@Rmaala: Nic specjalnego? Jedna z lepszych książek Lema, jak nie najlepsza. Niezwyciężonego nie czytałem, ale z kilkunastu pozycji Lemowych, które przerobiłem Solaris zdecydowanie bez konkurencji.
@Kulfonix @Penancea @Mechamaru