Wpis z mikrobloga

  • 1
@Penancea: To moja pierwsza książka od Pana Stanisława Lema i czytałem same pochlebne opinie na temat tej książki, więc postanowiłem że kupię i przeczytam :)
  • Odpowiedz
@Kulfonix: Solaris była okej, nic specjalnego. Ja wolę Niezwyciężonego i do tego gierka The Invincible w tym klimacie to cudo. Głos Pana też fajna ale dla niektórych nudna.
  • Odpowiedz
Solaris była okej, nic specjalnego. Ja wolę Niezwyciężonego


@Rmaala: Nic specjalnego? Jedna z lepszych książek Lema, jak nie najlepsza. Niezwyciężonego nie czytałem, ale z kilkunastu pozycji Lemowych, które przerobiłem Solaris zdecydowanie bez konkurencji.
@Kulfonix @Penancea @Mechamaru
  • Odpowiedz