Wpis z mikrobloga

  • 0
@kobrys13: czy brzydko — kwestia gustu. Nieczytelnie — sprzeczałbym się, że w tym rozmiarze wystarczająco czytelne. Główny problem to jakiś trend do używania ozdobnych krojów bez polskich liter. Nie ogarniam tego, choć się domyślam że to wina generatorów na TikToku/Youtubie
  • Odpowiedz
@grlux: chodzi o rozjechanie góra dół dwóch tekstów, które nie korespondują.

Biały i czarny nie tworzą całości.

Mózg i oko nie wie czy czytać biały czy czarny.
  • Odpowiedz