Wpis z mikrobloga

Że internet szerzy nienawistne opinie, jest to karygodne i to może jej pogorszyć wyniki z matury xDDD
Zero sprostowań, zero wyjaśnień. Lanie wody i damage control i tyle ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Umył ręce i jedną prawdę napisał:

Oświadczam, że nie mam pełnej wiedzy o wielu prowadzonych przez Kornelię Wieczorek, obecnie lub w przeszłości, przedsięwzięciach lub projektach naukowo-badawczych.

Rada Pedagogiczna III LO w Gdyni, w tym niżej podpisany, nie śledzi prywatnej aktywności uczennic i uczniów III LO w Gdyni w przestrzeni internetowej.

Z drugiej storny - są tak "dumni" z tych osiągnięć, że oczywiście na żadnym zdjęciu z wyróżnień i medali dla najlepszych trzecioklasistów na zakończenie szkoły ani na rozpoczęcie matur, najlepsza naukowczyni już się nie pojawia XD

Link: https://www.lo3.gdynia.pl/2026/05/05/oswiadczenie-dyrektora-iii-lo-w-gdyni-2/

#korneliawieczorek #polska #nauka #beka #afera #nauczyciele #edukacja
miklach25 - Że internet szerzy nienawistne opinie, jest to karygodne i to może jej po...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach