Wpis z mikrobloga

@nickjuzmam: O ktoś tu wierzy w bajeczki. Nie jest przypadkiem, że na Białorusi po kilku miesiacach ukryto dane co do smiertelnosci aby ukryć rekordowe wzrosty. Zanim sie zorientowali wysłali pólroczne dane do ONZ z wzrostem śmiertelnsoci, a kolejne utajnili. Wg danych do jakich mieli dotrzeć hakerzy podczas licznych włamów na serwery pańśtwowe liczba zmarłych przewyższałą tę w krajach gdzie były lockdowny.
  • Odpowiedz