Wpis z mikrobloga

@vladi_putin: Długoterminowy wynajem? Rynek raczej nasycony dużymi operatorami. Niszę może byś znalazł na awaryjny/krótkoterminowy wynajem, gdybyś bazował w jakimś mocno zaglomerowanym rejonie Polski - ale przy auta na początku, beż żadnej znajomości w branży pewnie więcej by stały niż jeździły
  • Odpowiedz
@vladi_putin:

Nie warto. W transporcie nie zarabia się na jeżdżeniu czy wynajmowaniu XDDD
Dlatego Janusze, którzy uzbierali na swojego tira tak narzekają - czy jacyś "ynwestorzy"; pewnie słyszałeś coś takiego....

Transport się nie opłaca! :)
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: @vladi_putin

Nawet nie trzeba zdobyć tego ładunku. Zarabiasz na kupowaniu ładunków z wyprzedzeniem bardzo dużym - a potem odsprzedawaniu :)))

Tiry musisz mieć by w razie gdyby nie udało się sprzedać korzystniej to postawić swojego by kar nie zapłacić.

Oczywiście też jest fajnie gdy te ładunki są. Ostatnio robię jakieś g---o dla biedronki (pewnie kary od UOKiK będą wkrótce xD) albo kurierkę elegancką:)
  • Odpowiedz
Nawet nie trzeba zdobyć tego ładunku. Zarabiasz na kupowaniu ładunków z wyprzedzeniem bardzo dużym - a potem odsprzedawaniu :)))


@kwiat_pustyni626: I takie gnidy powinny być karane więzieniem,

ZERO WARTOŚCI DODANEJ, zero pracy, a tylko ŻEROWANIE jak kleszcz, jak szarańcza na pracowitych ludziach.
  • Odpowiedz