Wpis z mikrobloga

#f1 mclaren nie ma w swojej akademii godnych następców, Biliński ma grand, budżet i jakieś tam argumenty, solidny kierowca ale musi się wjeździć - w f1 to byłby poziom Latifiego tyle że w lepszym bolidzie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach