Wpis z mikrobloga

  • 15
@moll: tego do odpychania rur? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czytam że jak są w kompoście to najpewniej kruszczyca zlotawka, tego się będę trzymać, bo jest ich tam za dużo żebym to ręcznie wybierała xd
  • Odpowiedz
  • 51
@Limonene: przesrane... Ale jak nic nie zrobisz to w przyszłym roku pryzma się będzie ruszała razem z larwami. Ja bym chociaż trochę ruszyła, zawsze kilkadziesiąt osobników mniej
I postaw karmnik dla ptaków, jeśli nie masz. Jeśli przez zimę się przyzwyczają do michy to na kolejną wiosnę wyżrą Ci larwy i chrząszcze. U mnie to najbardziej pomogło na nie.
  • Odpowiedz