Wpis z mikrobloga

@peezda_na_kulkach: ja jestem tak młody, że nie miałem wtedy konta; ale na tyle stary, że jeszcze pamiętam listy aktywacyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój staż osobisty jest jednakże znacznie krótszy, ale rodzice używali Allegro sporo przede mną.
winsxspl - @peezdanakulkach: ja jestem tak młody, że nie miałem wtedy konta; ale na t...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: mam wrażenie wręcz odwrotne paru starych i same boty, młodych średnio tu widzę.

Nawet polityczne trole są jakieś takie bezpłciowe. Kiedyś jak się z korwinistą kłóciło to ten chociaż silił się na argumenty i można było się czegoś nauczyć. Człowiek miał frajdę z samej dyskusji a teraz jest to zwyczajnie męczące i coraz częściej myślę o daniu sobie z tym spokoju. Choć może to tylko moja starcza demencja i
  • Odpowiedz