@Zi3L0nk4: Hari Pota cały czas miał największe udziały, miał możliwość zablokowania wyboru Brzęczka a tego nie zrobił. Plus wybory w 1 lidze przez które nie mogli awansować mając najlepszy skład w lidze to już całkowicie wybór jego do spółki z AI.
@FerdekM: tez z tego kisne, przez jego zarzadzanie wisla spadla i kiblowala w 1 lidze przez 3 sezony, a ci go na oltarze wynosza jakby gowno w zloto zamienil xD
@FerdekM: @mecenas-z-piaseczna ale opowiadacie bzdury. Do połowy 1szego sezonu w pierwszej lidze było trzech równorzędnych właścicieli, a więc sam królewski nie mógł nic zablokować. Na tamten moment kierownice trzymał Kuba, jego brat byl prezesem. A Wisla nie znalazła sie w 1szej lidze przez żadnego z nich, tylko przez miskowe towarzystwo i brak innych chętnych by ratować sypiacy sie klub, przede wszystkim brak jakis chętnych miliarderow.
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
https://streamin.link/v/bee92dfa
#mecz #pierwszaligastylzycia #wislakrakow
źródło: HGf_acCXYAAaCSr
PobierzPotem wjechał jaro i