Już nie będzie Tomka na następnej pompie na indeksach. Pożegnanie Tomka z tagiem #gielda … Sześćdziesiąt wpisów: 30 wieszczących besse, 29 krach, 1 odbicie, tu też nie trafił, bo przyszły spadki. Kilkanaście lat przepowiadania krachu. Zwolennik 100-letniego długu austriackiego. Powtarzalność omijania hossy przez lata, przez dekadę. Coś niewiarygodnego! Co tydzień siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby oglądać jego kreski na wykresach, których nie potrafiliśmy zrozumieć. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej hossy? Że można w życiu przegrać ewidentnie z indeksami. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkiej wiadomości, wielkiej nadziei na krach pokoleniowy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym wpisom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... #gielda
@bar125: tyle Tomeczka właśnie było.. Tyle wart był i od samego początku aż promieniował swoim szurstwem.. Najlepsze że ma takie wyparcie twierdząc że on nic nie stracił że mu pociąg tyle razy odjechał ( ͡°͜ʖ͡°)
@bar125: Chyba ostatni wpis / koment tomeczka. 5 kwietnia: "nigdy nie jest za późno na opamiętanie się i sprzedaż akcji". Wtedy nasrak na zamknięciu 2 kwietnia: 24045 punktów. Dziś na zamknięciu: 29235 punktów. J--------i <3
@Rudz1elec: to jest najlepsza robota jaką wykonał, jest doskonałym przykładem, że inwestująinwestując swoje wlasne pieniądze nie należy opierać się na jakiś guru z internetu
#gielda
źródło: 1000024045
Pobierz5 kwietnia: "nigdy nie jest za późno na opamiętanie się i sprzedaż akcji".
Wtedy nasrak na zamknięciu 2 kwietnia: 24045 punktów. Dziś na zamknięciu: 29235 punktów.
J--------i <3
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-8 o 23.50.07
Pobierzźródło: Screenshot 2026-05-09 at 00.06.17
PobierzWypijmy za tych co już z nie śmieszkują.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 5897
Pobierz