Wpis z mikrobloga

@EmDeCe: tak, tak powiększajmy dziurę budżetową, bierzmy pożyczki xD
Ciekawe kto będzie spłacał kolejne, teatr dla gojów xD
Zapożyczamy się na wojnę, której nikt nie wywoła, bo się po prostu nie opłaca xD
  • Odpowiedz