Wpis z mikrobloga

I co Polaki, właśnie stajecie się UBOGIM krewnym waszego północno-wschodniego sąsiada. Litwa staje się europejskim hubem fintechu (Revolut itd). Za 10-15 lat będzie najbogatszym krajem obok Irlandii i Luksemburga. A wam zostanie żabka i paczkomaty. #gospodarka #europa #takaprawda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach