Wpis z mikrobloga

Jak mnie drażni & wkoorwia to żebranie z Youtuba, tych jutubowych koorew. Przykład;
'' jak ci się spodobało - to postaw lajka, wciśnij dzwoneczek , daj łapkę w górę, .......'' i pieerdolą, pierrdolą...... Jak będę chciał - to postawię, albo wcisnę, albo nie postawię, i nie wcisnę... pierdoolona moda na żebranie, która wkoorwia. Też tak macie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach