Wpis z mikrobloga

Ale mnie w-----a te zbieranie butelek, połowa domu z------a pustymi butelkami, a człowiek jak pójdzie z tym do tego automatu to nie wie czy przypadkiem będzie jakaś awaria i nie będzie dymał z powrotem do domu.
#systemkaucyjny
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xBombelek: Następny, który boi się podejść do kasjerki żeby mu ten towar ręcznie odebrała xD
Niedziałające butelkomaty nie zwalniają sklepów z systemu kaucyjnego.
Butelkomat nie działa = idziesz do kasjerki i niech odbiera towar i skanuje ręcznie, proste.
Butelkomaty są tylko dodatkiem, jak nie działają to sklepy mają obowiązek odbierać butelki kaucyjne ręcznie.
  • Odpowiedz