Wpis z mikrobloga

Reality show "Farma" sam w sobie jest genialny, mój ulubiony ale kolejny raz produkcja nie dojeżdża z finałem. Nudy nudy i jeszcze raz nudy. Za dużo nadęcia, za dużo nerwów i stresów prowadzących, za dużo pajaca od złotego kłosa (kto to w ogóle był), za dużo nie potrzebnych wstawek jak ta o fundacji Polsat. Co to miało być?
Za mało rozmów z uczestnikami, za mało wnikania i zadawania trudnych pytań.
Kolejny raz z rzedu finał Farmy nie dowozi

#farma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach