Wpis z mikrobloga

  • 1
@josedra52: Adaś chyba zażył za dużo czopków na imperializm. GROM podobno już wystartował ale zawrócili bo Mentzena wypuszczono NA WOLNOŚĆ XD
Może Brytole nie chcieli żeby odpalał race pod pomnikiem Nelsona kręcąc tiktoki, krzycząc coś o zdradzie, upadłym państwie i rasizmie?
  • Odpowiedz
@josedra52: wiadomo, wg konfiarskich speli putina cala europa upada tylko nie wielka mongolska rosja odcieta od neta i codziennie dronowana. Jak mu sie w UK nie podoba to niech siedzi na dupie w Polsce, ich sprawa jakie maja zasady i kogo sprawdzaja.
  • Odpowiedz