Wpis z mikrobloga

#zuzel z Madsena to już chyba nic nie będzie, ani startów ani trasy, jeszcze musi w GP jeździć zbierać oklepy i tracić kasę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach