Wpis z mikrobloga

Wczoraj prawie 3 godziny po robocie grałem w KCD1 i byłem szczęśliwy. Dzisiaj też zamierzam bo mam do 19:30 czas i zaś kości rozprostuje wokół osiedla Łazarz #gry
Kostor95 - Wczoraj prawie 3 godziny po robocie grałem w KCD1 i byłem szczęśliwy. Dzis...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach