Wpis z mikrobloga

bardzo się podobają dla mnie pojazdy gąsienicowe no chciałbym taki pojazd kiedyś posiadać nie wiem po co jeszcze
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Teuvo: a to widzisz tełwo trzeba mądrym być mnie tam nie wcielą bo się nie zmieszczę do czołgu one są nieludzko ciasne tam trzeba mieć 170cm i 50kg
ja pójdę do okopu na mielonkę
  • Odpowiedz
@vieniasn: siedziałem w abramsie na jakimś tam festynie wojskowym bez problemu osoba 185 cm wejdzie lub nawet więcej. Niektórzy pancerniacy byli wyżsi odemnie więc to już pewnie mieli +190
  • Odpowiedz
  • 1
@NordAzazel: ja tylko siedziałem w jakichś właśnie typu t34 i nie było tam dużo miejsca szczególnie biorąc pod uwagę że to miejsce dla kilku osób
nie podobało mi się tam nic a nic już wolę okop
  • Odpowiedz