Wpis z mikrobloga

  • 2
@Sylar: dziękuję ślicznie ()

Zróbmy łańcuszek niech każdy mikrokoks zacznie pokazywać swoje metamorfozy ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Na wykopie i tak więcej plusów ma tatuś który zgubił brzuch niż sylwetka na którą pracuje się latami


@davvidofff: Nie jestem jeszcze tatą, nie mam nawet samicy XD ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ()
  • Odpowiedz
@dominges08: daj info jakie wyniki siłowe, mam podobny wzrost i chcę wiedzieć ile trzeba mniej więcej cisnąć żelastwa żeby tak wyglądać
  • Odpowiedz
@dominges08: ta lewa strona gdzie miałeś 61kg i 182 to albo waga zaniżona albo wzrost zawyżony. Chyba, że miałeś zero mięśni i sam tłuszcz. Mam 180, 67 kg i wyglądam w c--j szczuplej. Z tym, że mam bf bardzo niski.
  • Odpowiedz
  • 1
@raseri: siłka nie moja ale to taka piwniczna mordownia, właściciel to mój kumpel xdd
Wciąż ja jak robie sobie zdjęcia to w takich godzinach co nikogo nie ma, a jak ktoś jest to się pytam kulturalnie czy mu nie przeszkadza, ale z tym też nie ma problemu, tutaj każdy się zna ze sobą xd
  • Odpowiedz