Wpis z mikrobloga

Gdzieś na tym portalu w komentarzach lub w wpisie widziałem książkę o tematyce dlaczego Polacy są tak przyspawani do samochodów i wszędzie jeżdżą samochodami coś taka tematyka.
Nie pamiętam tytułu ale kojarzę że miała żółtą okładkę i takie rysunki samochodów. Gemini całkowicie poległo. Dziękuję za pomoc. #ksiazki #konfitura
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@maxelm2: za niskie podatki mamy. Jakbyśmy mieli paliwo po 10-12 zł za litr, ultra drogie ubezpieczenia, wysoki podatek od posiadania auta, oraz bardzo wysoki podatek od emisji przy zakupie jak w Holandii na pewno byś się udało towarzyszu...

A książka pewnie była czerwona z dwoma brodaczami z XIX na okładce.
  • Odpowiedz