Gdzieś na tym portalu w komentarzach lub w wpisie widziałem książkę o tematyce dlaczego Polacy są tak przyspawani do samochodów i wszędzie jeżdżą samochodami coś taka tematyka. Nie pamiętam tytułu ale kojarzę że miała żółtą okładkę i takie rysunki samochodów. Gemini całkowicie poległo. Dziękuję za pomoc. #ksiazki #konfitura
@maxelm2: za niskie podatki mamy. Jakbyśmy mieli paliwo po 10-12 zł za litr, ultra drogie ubezpieczenia, wysoki podatek od posiadania auta, oraz bardzo wysoki podatek od emisji przy zakupie jak w Holandii na pewno byś się udało towarzyszu...
A książka pewnie była czerwona z dwoma brodaczami z XIX na okładce.
Nie pamiętam tytułu ale kojarzę że miała żółtą okładkę i takie rysunki samochodów. Gemini całkowicie poległo. Dziękuję za pomoc. #ksiazki #konfitura
źródło: obraz
PobierzA książka pewnie była czerwona z dwoma brodaczami z XIX na okładce.
@typ53B: Ta, to na pewno to, nie smród w autobusach i brak infrastruktury i dla rowerów.