Wpis z mikrobloga

@Krupier:

To się nie opłaca bawić w swoje jak komuś nie zależy na konkretnych odmianach.


To się nigdy nie opłacało finansowo, ale jak sobie zrobię sos z pomidorow Black Beuty i papryki chocolate habanero jesienią, to będę miał satysfakcje że w tunelu było kolorowo a nie random maliniak i Kmicic, a do tego że to miałem od ziarenka a teraz mam coś wyjątkowego.
No i przy swoich rozsadach można się bawić już
  • Odpowiedz
  • 0
@SynJaniny_Natansatan a nie no, to jest oczywiste, że ta zabawa się kompletnie nie opłaca. XD

Chociaż kiedyś mnie tu jeden as przekonywał, że własna działka mu wychodzi korzystnie finansowo. Mhm, bujać to my, a nie nas. XD
  • Odpowiedz