Wpis z mikrobloga

Bawię sie w zarabianie na bankach czyli lokuje oszczednosci na kilka miesiecy w promocyjnym % i zgarniam bonusy na start. Mam problem z promocja z konca 2025 w CreditAgricole gdzie co miesiac przyznawany jest bon na 50zl do Empika. Za marzec powinien sie pojawic do konca kwietnia ale ciagle brak. Pisalem na czacie i odpowiedz jest taka, ze w wyniku bledu systemu POWINIEN zostac przyznany do konca maja. Nie, że "zostanie" przyznany. Pisalem tez reklamacje poczatkiem maja ale brak odpowiedzi. Mozna cos jeszcze zrobic w tej sprawie?

#banki #pieniadze #pytanie #pytaniedoeksperta #prawo #finanse
#pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kalboy92: Co to za roznica kartą jakiego banku place w sklepach? Konto zaklada sie i zamyka w kilka minut, oprocentowanie ok 6proc czyli wiecej niz obligacje, ciagle jakies bony do zabki, te do empika, pieniezne za polecenia to dlaczego nie korzystac?
  • Odpowiedz