Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tego Polsatu, już wolałbym chyba wczoraj obejrzeć normalny odcinek ostatni, poznać trójkę finałową, a dziś na żywo zrobić pełnometrażowy finał z większą ilością rozmów z uczestnikami i więcej fajnych wstawek z całego sezonu. Przecież nawet jakby Polsat otworzył wczoraj linie do głosowania aż do piątkowego finału to dużo więcej by na tym zarobili niż przez te 20minut.

#farma
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Daro_: ja oglądałem zawsze na poslat box go, jakie było moje zdziwienie, że wczoraj nie było odcinka, a rano Facebook mi wyświetla kto został zwycięzca - cały sezon oglądania żeby przegapić finał, który z c--j wie jakiego powodu był w czwartek, a nie piątek 😂
  • Odpowiedz
  • 0
@Vinizius: domyślam się, ale nie raz bywałam na tego typu imprezach, i wiem że nie są to tanie rzeczy...
Z drugiej strony, czy to są aż takie gwiazdy, żeby było warto dla nich bankiety urządzać, hmmmm
  • Odpowiedz