Wpis z mikrobloga

Zagrałbym sobie w Vice City bo nigdy nie grałem, ale nie w tą gównianą kompilacje skleconą przez AI.
JatuArmy - Zagrałbym sobie w Vice City bo nigdy nie grałem, ale nie w tą gównianą kom...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JatuArmy: nawet Phil Collins miał w grze koncert. I to jest główną przyczyną, dlaczego ze Storiesów tylko Liberty City Stories miało port na smartfony - bo Vice City Stories miał zbyt drogi soundtrack.
  • Odpowiedz