Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem jak można być grubym. Próbuję aktualnie przytyć i muszę dosłownie liczyć kalorie, żeby być na nadwyżce i zmuszać się do jedzenia i na siłę wpychać. Z drugiej strony grubasy pewnie myślą "nie rozumiem jak można nie umieć przytyć", ale no k---a, chyba łatwiej jest czegoś nie robić, niż robić? Just przestań w--------ć bro.

#gownowpis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@justAnotherOne: bo Ty próbujesz przytyć zdrowo, a większość grubasów nie tyła zdrowo. Ja nigdy bardzo gruby nie byłem, ale w czasie covida ekspresowo się ulałem do rekordowej masy. Nawet nie zauważyłem tego, aż któregoś razu zdałem sobie sprawę, że ciężko buta wiązać, bo bebzon blokuje. Jak do tego doszło? Sporo piwa bardzo regularnie i opychanie się zamawianym żarciem, a przez covid brak ruchu. W kilka miesięcy +25% masy ciała wskoczyło.
  • Odpowiedz