#farma fajnie było to z wami oglądać ziomki i jeszcze wygrana aksela który jeśli chodzi o kontent był goat najwiekszy z wszystkich edycji, Wojtek też kozak jeśli chodzi o bycie fajnym człowiekiem, no i jeszcze piekne w-------e się na ryj Agnieszki pod którą szyli ile się dało, produkcjo ogarnij się trochę bo ten skład wam pociągnął ten program
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link