Wpis z mikrobloga

#kanalzero Dlaczego tacy ludzie jak Jachira, Zembaczyński czy taki Myrcha idą do "wrogiej" stacji? Żeby się ośmieszyć przed wyborcami?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach