Aktywne Wpisy

divinemadrid +477

Jakiego systemu operacyjnego używasz i czemu
- Windows 46.1% (88)
- MacOS 13.1% (25)
- Linux 28.3% (54)
- *BSD 0.5% (1)
- Własnego 2.6% (5)
- Android 3.1% (6)
- iOS 1.6% (3)
- Kalkulator 4.7% (9)
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Że trzeba osobno zajmować się SALĄ, RESTAURACJĄ I BAREM XDDDDD
Kurła TOP KEK XD
Przecież tam pies z kulawą nogą nie przychodzi.
Od tygodni pustki, nikt nie chce ani pracować, ani odwiedzać, zresztą jak każdy biznes Beja.
Pomijam już profesjonalność przybytku, która bardziej przypomina sklepik Ferdka Kiepskiego z lepionymi przez Boczka pierogami xD
Niech mi ktoś nie powie, że nie ma na świecie większego mitomana niż Klapkouch, to się po prostu nie dzieje xD
#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
źródło: 1000003822
PobierzNo chyba potocznie nazywana salą restauracyjną
źródło: 1000090318
PobierzTo świeża fotka? Na dosłownie każdym ostatnim kadrze jakim widziałem, nie było tam nikogo.