Wpis z mikrobloga

@martin2345: w końcu ktoś to napisał!!!! Ciekawe czy ktoś mu zwrócił na to kiedykolwiek uwagę? Kojarzę, że kiedyś inny uczestnik albo uczestniczka tak mówiła… nie wiem czy nie ta od afery tostowej?
  • Odpowiedz
  • 4
@redheadxyz: już dużo wcześniej zwróciłem na to uwagę, ale w dzisiejszym odcinku chyba 2 razy to powiedział i stwierdziłem, że muszę napisać aby sprawdzić czy ktoś jeszcze to zauważył XD
  • Odpowiedz
Tobiasz i jego ACZYKOLWIEK


@martin2345: Nawet jakoś nie zwróciło to mojej uwagi. Dużo bardziej jedna wżera się w mózg: gdzieś tam, gdzieś tam, gdzieś tam, gdzieś tam.. yyyy gdzieś tam, gdzieś tam. Nawet zawsze sobie liczę, kto najwięcej "gdzieś tam" powie w jednej setce.
  • Odpowiedz