Aktywne Wpisy

thorgoth +1053
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

ChlopoRobotnik2137 +349
342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem przeorany przez ostatnie dni. Nie spodziewałem się że ta trasa będzie szła przez tak wysokie góry ( najwyższy szczyt który zdobyłem to San Jancinto 3302 mnpm) , oraz że spanie na wysokości typu 2500 mnpm będzie normą . Wiedziałem, że szlak przechodzi się przez Sierra, ale myślałem że reszta to będzie łatwy i przyjemny trekking .Góry San Jancinto mocno
źródło: image_picker_F03B3B91-C0F3-4296-8C02-C7AF0BB229C1-49459-00000551824D4361
Pobierz




#hotelparadise
@martin2345: Nawet jakoś nie zwróciło to mojej uwagi. Dużo bardziej jedna wżera się w mózg: gdzieś tam, gdzieś tam, gdzieś tam, gdzieś tam.. yyyy gdzieś tam, gdzieś tam. Nawet zawsze sobie liczę, kto najwięcej "gdzieś tam" powie w jednej setce.
Mój mózg już chyba przestał to wyłapywać XD
Natomiast Tobiasz taki inteligentny ponoć, to tym bardziej rzuca się w...uszy