Wpis z mikrobloga

#farma Witam Państwa i żegnam zarazem, dziwne to uczucie, że od jutra zapomnimy o sobie na kolejne 9 miesięcy ._.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach