Wpis z mikrobloga

@Mexiii:

Jeśli wiesz co to za logo, to znaczy że kolonoskopia już blisko


Bez przesady strzelam że co trzecie lub co czwarta starsza Zetka będzie to Logo jeszcze z dzieciństwa kojarzyć
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 3
@Tokko

Bez przesady strzelam że co trzecie lub co czwarta starsza Zetka będzie to Logo jeszcze z dzieciństwa kojarzyć


Nie wiem co to “zetka”, ale kolonoskopia zalecana jest na 30stke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mexiii: Zetka to gen z

Najstarsze zetki w Polsce to roczniki 2000+

Więc w sumie skoro faktycznie na 30 to może jeszcze nie nie blisko ale jak wrzucisz za dwa trzy lata to będzie pasowało idealnie :D
  • Odpowiedz