Wpis z mikrobloga

tu można jeździć do 0.5 promila podobno xD


@lubie-sernik: przypomniało mi się jak na Maderze siedziałem w jakiejś knajpie i typ obok zamawiał obiad, a kelner proponował p--o do picia to ten, że "nie nie, bo autem jest", a kelner "no problemo, u nas do 0,5 promila można". xD

Just południowcy lajf.
  • Odpowiedz