lubie-sernik lubie-sernik 07.05.2026, 16:47:54 16 + Rozwale ten samochód, nie dość, że kierownica po prawej to jeszcze lewą stroną mam jechać xD#cypr #sernikpodrozuje #podroze źródło: 1000054755 Pobierz
telemach20 telemach20 07.05.2026, 16:49:24 via Wykop 10 + @lubie-sernik: w ogóle to już trzeźwy jesteś?, bo chyba od kilku dni n------y non stop
lubie-sernik lubie-sernik 07.05.2026, 16:50:19 via Android 4 + @telemach20: tu można jeździć do 0.5 promila podobno xD
Krupier Krupier 07.05.2026, 16:54:36 via Wykop 6 + tu można jeździć do 0.5 promila podobno xD@lubie-sernik: przypomniało mi się jak na Maderze siedziałem w jakiejś knajpie i typ obok zamawiał obiad, a kelner proponował p--o do picia to ten, że "nie nie, bo autem jest", a kelner "no problemo, u nas do 0,5 promila można". xDJust południowcy lajf.
matixrr matixrr 07.05.2026, 17:38:14 via Wykop 3 + @lubie-sernik: co nas interesuje samochód, wrzucaj recenzje sernika
maqu maqu 07.05.2026, 21:20:09 via iOS 0 + @lubie-sernik: dzień może dwa dni i będziesz jeździł jak zły. Cały Cypr przyjechałem nigdy wcześniej nie jeżdżąc po tej stronie.
#cypr #sernikpodrozuje #podroze
źródło: 1000054755
Pobierz@lubie-sernik: przypomniało mi się jak na Maderze siedziałem w jakiejś knajpie i typ obok zamawiał obiad, a kelner proponował p--o do picia to ten, że "nie nie, bo autem jest", a kelner "no problemo, u nas do 0,5 promila można". xD
Just południowcy lajf.