Wpis z mikrobloga

Jak mnie w-------ą głupie baby za kółkiem.. wyjeżdzam z osiedla i staje na przeciwko ulanej tlenionej karyny z okularami na pół mordy w wielkim suvie, która zaczyna machać łapami że ja mam się cofnąć i ją przepuścić. Otworzyłem okno i mówie „Nie wiesz tępa szmato, że wyjeżdzający ma pierwszeństwo?” Z wielkim fochem wycofała #motoryzacja #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ak mnie w-------ą głupie baby za kółkiem.. wyjeżdzam z osiedla i staje na przeciwko ulanej tlenionej karyny z okularami na pół mordy w wielkim suvie, która zaczyna machać łapami że ja mam się cofnąć i ją przepuścić. Otworzyłem okno i mówie „Nie wiesz tępa szmato, że wyjeżdzający ma pierwszeństwo?” Z wielkim fochem wycofała


@Szybki_bill99: Może to bardzo źle zabrzmi, ale tak szczerze to wcale się nie dziwię. Bo bezczelność tych
  • Odpowiedz
@j557: Jest w tym logika, tak samo, jak wychodzący z budynku; inaczej byłoby ryzyko, że nie można wejść / wjechać, bo już nie ma miejsca w środku
  • Odpowiedz