Dzień 1 I cyk, tak oto zaczynam swój trekking na #pacificcresttrail w ramach wypraw typu #zlomkiemprzezswiat tyle że bez złomka tym razem. Obecnie jestem w Campo na granicy meksykańsko - amerykańskiej . Mój cel to granica USA z Kanadą . Czeka mnie kilka miesięcy marszu ,przez pustynie, lasy i ośnieżone góry gdzie wejdę na wysokości ok 4009-4023 metrów ( forester pass). Przede mną ok 4300 km marszu . Stan początkowy to 102,95 kg żywca chłopa, sylwetka typu napięty bemben. Jak to pisze, nie czuję ekscytacji a raczej przerażenie , bo powoli dochodzi do mnie co ja o---------m . Niestety mój poziom przygotowań mimo prób nie zmienił się za wiele i plecak waży 26kg :D ( mam dużo wody) . Co ma być to będzie. Ahoj przygodo! #pct
@ChlopoRobotnik2137: Powodzenia, uwazaj, zeby sobie pachwin nie przetrzec przy takiej wadze. Jak tyle wazylem i duzo chodziłem to bardzo latwo bylo takie pachwiny przetrzec i drugiego dnia nie szlo chodzic.
@ChlopoRobotnik2137: ja nic ogólnie nie powiem, żeby mi ktoś współudziału nie przybił. Ale tak mnie interesuje, czy przynajmniej buty kupiłeś i wypróbowałeś, że wygodne? Bo wiesz, ludzie są więksi i mniejsi, grubsi i chudsi, ale bez dobrych butów to po prostu biały człowiek nie da rady zrobić 1kkm po płaskim, nie mówiąc o 4kkm z etapami po górach.
@ChlopoRobotnik2137: coś takiego masz czy j---ć kręgosłup? Btw. w USA polecam ichnie buty firmy Saucony. Osobiście od lat użytkuję model Triumph (maksymalna amortyzacja). Poza wygodą bardzo trwałe.
I cyk, tak oto zaczynam swój trekking na #pacificcresttrail w ramach wypraw typu #zlomkiemprzezswiat tyle że bez złomka tym razem. Obecnie jestem w Campo na granicy meksykańsko - amerykańskiej . Mój cel to granica USA z Kanadą . Czeka mnie kilka miesięcy marszu ,przez pustynie, lasy i ośnieżone góry gdzie wejdę na wysokości ok 4009-4023 metrów ( forester pass). Przede mną ok 4300 km marszu . Stan początkowy to 102,95 kg żywca chłopa, sylwetka typu napięty bemben. Jak to pisze, nie czuję ekscytacji a raczej przerażenie , bo powoli dochodzi do mnie co ja o---------m . Niestety mój poziom przygotowań mimo prób nie zmienił się za wiele i plecak waży 26kg :D ( mam dużo wody) .
Co ma być to będzie. Ahoj przygodo! #pct
źródło: image_picker_BE5EB367-D743-4F5B-B246-CE92923369D1-19890-000002038A766443
Pobierz@ChlopoRobotnik2137: whoa (ʘ‿ʘ)
Będę się modlił za chuopa ᶘᵒᴥᵒᶅ
W tym roku ostro poszedłeś, oczywiście kibicuje i trzymam kciuki
Powodzenia, ryzykancie✊️
źródło: aa76a4f54296c8bfce04aec184ee489b9361bc5d2a60b73d654acf669c528fcb,w800
Pobierzźródło: image_picker_2A2B12D4-3F2C-4343-80A1-54209ECE5477-20482-000002129FA909D7
PobierzTamto foto na avatar, to na szczęście i trochę obrazujące, własna robota.🤞
źródło: c2d764beaa3249a872b9a8def5efad29bc663dc749af62f6cc4d1da481cb96e4,w800
Pobierzźródło: comment_EEYFe2xplDKNoJXIWq8yFL6KaUl1YmHJ
Pobierzźródło: images(3)
Pobierz