Aktywne Wpisy
no_doctor_needed +82
Sagittus +41
#eurowizja Nadal uważam, że na obecną chwilę tylko Nocny Kochanek albo bracia Figo Fagot mają szansę na wygraną w finale. Ewentualnie jakaś kolaboracja rodzaj Nocny Figo albo Kochanek Fagot.





W arkuszu zlecen 200k akcji na zamknięciu w jednej pozycji. To jest informacja ze jedna osoba nabyłam 200k akcji czy sprzedała te akcje?
Jest różnica co to jest nabycie przez 1 osobę 200tys akcji za 6mln czy sprzedaz przez jednego typa 200tys akcji pkc