Aktywne Wpisy

sprynek +157
To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego Modela i upijanie się winem w między czasie xD
Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.
#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.
#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
źródło: IMG_6434
Pobierz
wscieklykabanos +340
Przypominam, że to pciembiorcy sprowadzają dzicz do Polski.
Funkcjonariusze z Placówki SG w Olsztynie zakończyli kontrolę legalności zatrudnienia w branży produkcyjnej. 70 cudzoziemców pracowało nielegalnie. Wszyscy posiadali fikcyjne zaświadczenia o podjęciu studiów.
https://www.wm.strazgraniczna.pl/wm/aktualnosci/71999,Fikcyjni-studenci.html
#polska #januszebiznesu
Funkcjonariusze z Placówki SG w Olsztynie zakończyli kontrolę legalności zatrudnienia w branży produkcyjnej. 70 cudzoziemców pracowało nielegalnie. Wszyscy posiadali fikcyjne zaświadczenia o podjęciu studiów.
https://www.wm.strazgraniczna.pl/wm/aktualnosci/71999,Fikcyjni-studenci.html
#polska #januszebiznesu
źródło: 2-348369
Pobierz



Sprytnie podpina się pod wiaodomą narrację polskiej prawicy, która od lat straszyła elektorat głównie Niemcami.
Zaplusowany komentarz na RIA Novosti:
Ciekawe czy prorosyjskie konta bedą taką narrację prezentowały.
https://ria.ru/20260507/medvedev-2090987955.html
#ruskapropaganda #rosyjskiemediaopolsce #neuropa #geopolityka #niemcy
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-07 150040
Pobierz@szurszur: Rozumiem, że Prawo i Sprawiedliwość nie jest prawicą? Tzn, zgadzam się, że jechanie po Niemcach w szerokim, prawicowym dyskursie jest, ale stawianie Rosji, jako alternatywy do partnerstwa to jakiś margines marginesów.
To jakby napisać, o "wiadomej narracji polskiej lewicy" o rozkułaczeniu prywaciarzy, nie wspominając, że poza kilkoma Julkami na twitterze, to w zasadzie takiego tematu nie ma.
Mam na mysli tę prawice, która czesciej krytykuje Niemcy i Bruksele (sterowana przez Niemcy podobno) i UE. A to w sumie niemal cała prawica - przecięz widąc na jakich spinach leca i Mateckie i popularni Kondederaci. Nie musza to być
@archubuntu: w polsce niema prawicy. temat zamykam.
źródło: image
PobierzNiestety w tej sytuacji jest kompletnie odwrotnie
Komentarz usunięty przez autora
źródło: image
PobierzAle to nie jest straszenie, takie są fakty, 1000 lat temu Polska złożyła lenno niemcom przyjmując katosektę, ale Polacy tego gówna nie chcieli więc mordowali nas na potęgę, później dynastia piastów czyli sasi, i tak na przemian rządzili albo nasi, albo sasi, później potop szwedzki - sasi, rozbiory Polski - sasi, wojny światowe czyli eksterminacja słowian na skalę milionów - sasi, noi finalnie przejęcie gospodarcze
@szurszur: nawet gdyby to była prawda, to starsze pokolenia były dość zgodne w tym, że lepiej być okupowanym przez Niemców niż wyzwalanym przez rosję xD
@olokynsims: rodzina wie, że ładujesz do nochala watę szklaną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)