Wpis z mikrobloga

  • 2
@genesis12: kupiliśmy bilety (nowe, bo oczywiście była drama biletowa przez wojnę) I zaplanowaliśmy sobie trasę. Co do formalności to nie potrzeba wizy (przynajmniej do końca tego roku), trzeba wypełnić China Arrival Card i tyle. Pani na lotnisku jedynie zapytała nas czy zostajemy w Chengdu, a jak nie to jakie mamy miejsca w planie zobaczyć. Szczerze mówiąc to myślałam, że będzie trudniej z formalnościami. Trudność jaka nas spotkała to to, że
  • Odpowiedz