Wpis z mikrobloga

  • 2
wow nie wiedzialem ze cos takiego istnieje a wlasnie musze przeorac dzialke ktore dostalem! Ten Twoj jest na benzyne czy jak?


@DrGreen_2: tak ja mam mniejsza 50cc dwusow, na benzynę wymieszaną z olejem,
Silnik mały ale wariat, korzenie, kamienie mieli jak w masło, tylko musi się wkręcić na obroty.
Na FB marketplace kupiłem od angola prawie nówkę za £120, a nowa £180
Mało miejsca zajmuje
  • Odpowiedz
  • 1
u mnie w okolicy nikt nie ma na sprzedaz wiec poszukam jakiejs malej na benzyne, widze ze sa w miare tanie a rowniez mysl o machaniu lopata mnie przeraza!


@DrGreen_2: Dobra naburuczane 1,5 godziny non stop, Sasiedzie i psy w calej okolicy zadowolone( ͡º ͜ʖ͡º) 2 baki benzyny spalone, ogrod spulchniony, lapy az wibruja od jak bym pod prad podlaczyl sie hehehe
  • Odpowiedz