Wpis z mikrobloga

@bartlomiej_rakowski: o, czyli nie tylko ja się nad tym zastanowiłem xD ale to chyba nie miało nic znaczyć, po prostu miało być cos co jest najbliżej słowa "haczy" ale wystylizowane na japoński żeby można było zrobić hehe żarcik
  • Odpowiedz