Normalnny biały 20+ latek w Azji: pracuje, rozwija biznesy, zarabia kase, mieszka w wielkim apartamencie w bogatej dzielnicy, rucha wszystkie dziewczyny w okolicy
Filip w Azji: siedzi ze starymi w jednym pokoju, nawet najbiedniejsze khmerki nie chcą na niego spojrzeć #raportzpanstwasrodka #azja #popaswpieprz
Filip w Azji: siedzi ze starymi w jednym pokoju, nawet najbiedniejsze khmerki nie chcą na niego spojrzeć
#raportzpanstwasrodka #azja #popaswpieprz
@pieknylowca: Może dlatego, że mieszka w Wietnamie, śmieszku przezabawny?
@NAZWATYMCZASOWA: tak, wcale nie mieszkał w Kambodży
Komentarz usunięty przez moderatora