Wpis z mikrobloga

W 2003 roku pytanie referendalne brzmiało "Czy wyraża Pan/Pani zgodę na przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej".
Ciekawe jakby to pytanie brzmiało jakby rządził pis xD

#polityka
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Czy jesteś za przystąpieniem do Unii Europejskiej, która będzie kazać jeść robaki.

a nie, to jakby pytanie wymyślali konfiarze xD
  • Odpowiedz
@tulipana: Czy wyraża Pan/Pani zgodę na przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej ktora będzie kazała jesc nam robaki, wprowadzi przymusowa eutanazje dla naszych rodziców i dziadków oraz będzie ucinać siusiaki naszym dzieciom i wnukom.
  • Odpowiedz
@Ravau23: i nieznajomości prawa klientów bo za składowanie odpadów na swojej działce są wysokie kary. Co prawda rzadko to egzekwują ale jakbyś miał pecha albo wrogów...
  • Odpowiedz
Ciekawe jakby to pytanie brzmiało jakby rządził pis xD


@tulipana: "Czy wyraża Pan/Pani zgodę na przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej, czyli do związku państw, który będzie kazał jeść robaki, będzie uczył w szkołach dzieci o masturbacji oraz promował związki lgbt?"
  • Odpowiedz
@tulipana: ja to widziałbym mniej więcej tak

"Czy jest Pan/Pani za przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej, a w konsekwencji utracenie polskiej suwerenności i uzależnienie Polek i Polaków od lewicowych rządów Niemiec i Francji?"

Ta Francja tak dla niepoznaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz